KOSZTY DOSTAWY


 Paczkomat InPost  od 11,- PLN
 Kurier InPost Express  od 13,- PLN
 Kurier DHL  od 16,5 PLN
   odbiór osobisty (Kraków)  0,- PLN

Więcej informacji o dostawie >>>


 

Sonda
Najlepsze struny do elektryka na świecie to:

Bezpieczne płatności online oraz szybkie przesyłki

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Opcje przeglądania

Struny do instrumentów smyczkowych bardzo różnią się w zależności od tego do jakiego instrumentu są przystosowane. Różnić mogą się również w przypadku jednego instrumentu, tak więc na przykład w przypadku skrzypiec możemy wybrać zestawy, które dadzą bardzo różne brzmienie. Decydując się na wybór strun, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na to do jakiego instrumentu zostały stworzone, a także na materiały z których zostały wykonane. W przypadku skrzypiec mamy bardzo szeroki wybór strun, tak więc coś dla siebie znajdzie każdy muzyk, bez względu na to jak długo gra. Wybierając pierwsze struny do skrzypiec, bardzo często mamy ograniczony fundusz, jednak niska cena zestawu nie musi oznaczać złej jakości wykonania. Przykładem są struny D'Addario Prelude J810-44. W zestawie znajdziemy cztery struny, które charakteryzują cię bogatym i ciepłym brzmieniem. Na szczególną uwagę zyskuje bardzo duża odporność na zmiany temperatury czy wilgotność powietrza, dzięki czemu doskonale sprawdzą się one podczas gry plenerowej. Każde świeże struny należy rozegrać, a czas takiego zabiegu zależy od wybranego zestawu. Struny marki D’addario są wytwarzane w taki sposób, by czas rozgrywania był możliwie najkrótszy. Za ten aspekt cenione są one nie tylko przez początkujących skrzypków, ale także tych ze znacznie dłuższym stażem. Wybierając struny pamiętajmy także o tym, że powinniśmy dobrać je do rozmiaru naszego instrumentu, tak więc zmniejszone skrzypce w rozmiarze ¾ powinny być wyposażone w struny do tego konkretnego rozmiaru.

Struny do skrzypiec Infeld Blue Solo IB100 Thomastik

Struny do skrzypiec Infeld Blue Solo IB100 Thomastik
Struny do skrzypiec Infeld Blue Solo IB100 Thomastik

Struny skrzypcowe INFELD BLUE - komplet SOLO wydobywają brzmienie jasne - brylantowe. Struny serii Infeld uwypuklają indywidualny charakter skrzypiec do tego stopnia, iż prawie każdy instrument można lepiej ustawić. Struny zmniejszają napięcie całego instrumentu, w skutek czego instrument staje się bardziej otwarty. Struny nadają się idealnie zarówno do starych, jak i nowych instrumentów.

Inne cechy strun Infeld Blue:

  • relatywnie niewrażliwe na wysoką wilgotność powietrza
  • szybko gotowe do gry
  • doskonała responsywność we wszystkich pozycjach
  • dobra emisja dźwięku
  • wysoka możliwość technicznego obciążenia w czasie gry przy jednoczesnym zachowaniu wrażliwości każdej ze strun
  • dobre brzmienie od Fortissimo do Pianissimo

Struna E "srebrna" jest powlekana cynkiem, przez co instrument uzyskuje silny nośny ton. Pozostałe struny posiadają tzw. rdzeń "hybrydowy", który powoduje, że struny w czasie wolnym od gry mogą się regenerować. Dolne owijki strun tworzy stop, który można spotkać w naturze, dlatego nazywa się go stopem "naturalnym". Górna część owijki w strunie G składa się z czystego srebra w celu osiągnięcia wymaganej gęstości struny. W przypadku strun A i D stop "hydronalium" (stop aluminium zawierający 2-5% magnezu i 0,1-0,4% manganu) powoduje uzyskanie dobrego kontaktu smyczek-struny. Górne części strun odporne są na zużycie. Naciąg: medium.

  • E (IB01) - rdzeń ze stali wysokowęglowej, cynowana owijka
  • A (IB02) - kompozytowy rdzeń, owijka z hydronalium
  • D (IB03) - kompozytowy rdzeń, owijka z hydronalium
  • G (IB04) - kompozytowy rdzeń, srebrna owijka

Wysyłka kurierem w cenie strun!

Dostępność: brak na magazynie

Cena: 199,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl