Producenci

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zwroty

Chcesz zwrócić zakupiony produkt? Masz na to 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Wystarczy, że poinformujesz nas mailem o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość. Od tego momentu czekamy cierpliwie na zwrot. Pamiętaj jednak, że my zwrócimy pieniądze na Twoje konto bankowe w ciągu 14 dni od daty przyjęcia i sprawdzenia zwrotu.

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZWROTU ONLINE

Zabezpieczony produkt/produkty wraz z dowodem zakupu oraz wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy należy przesłać przesyłką rejestrowaną na adres naszego sklepu:

FIRMA MUZYCZNA Sp. z o.o. , ul. Krakowska 50/bud.B, 32-083 Balice

Pamiętaj jednak, że produkt, który zwracasz nie może nosić żadnych śladów użytkowania.

Zwrot strun
W przypadku zwrotu np. strun zwróć uwagę, aby struny były w oryginalnym opakowaniu. Rozerwane hermetyczne opakowania strun uniemożliwiają przyjęcie zwrotu.

Zwrot harmonijki ustnej
Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupujący otworzył zapieczętowane opakowanie towaru, którego po otwarciu nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub względy higieniczne (zgodnie z Ustawą).W przypadku zwrotu harmonijki ustnej zwracamy uwagę, że ze względów higienicznych i sanitarnych nie przyjmujemy produktów rozpakowanych lub z zerwanymi plombami gwarantującymi fabryczną świeżość instrumentu (podstawa prawna Ustawa z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. poz. 827)

POBIERZ FORMULARZ ZWROTU DO DRUKU 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl