KOSZTY DOSTAWY


 InPost Paczkomaty 24/7  od 12,90 PLN
 Kurier InPost Express  od 14,90 PLN
   Kurier DPD  od 19,90 PLN

Więcej informacji o dostawie >>>


 

Sonda
Najlepsze struny do elektryka na świecie to:

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Ernie Ball

Ernie Ball to jedna z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych marek w świecie strun gitarowych. Od lat firma ta dostarcza gitarzystom wysokiej jakości produkty, które zdobyły uznanie zarówno wśród początkujących, jak i doświadczonych muzyków.

Firma Ernie Ball została założona w latach 60. przez samouka i miłośnika gitary, Erniego Balla. Jego pasja do muzyki i instrumentów sprawiła, że postanowił opracować własne struny gitarowe, które byłyby doskonałe pod względem jakości dźwięku i gry. Jego innowacyjne podejście do produkcji strun zaowocowało produktami, które szybko zdobyły uznanie wśród muzyków na całym świecie.

Struny do gitary elektrycznej Ernie Ball

W ofercie firmy Ernie Ball można znaleźć wiele doskonałych zestawów strun. Na wyróżnienie zasługuje tu seria Slinky, która charakteryzuje się bardzo wysokim komfortem w trakcie gry. Struny te łatwo dociska się do podstrunnicy a dzięki swojej konstrukcji można często używać techniki bend bez obaw o to, że palce szybko zaczną boleć.

Wybierając struny do gitary elektrycznej Ernie Ball warto zwracać uwagę na rozmiar zestawu. Cieńsze zestawy, na przykład tak zwane „dziewiątki” charakteryzują się jasnym brzmieniem oraz wysokim komfortem podczas gry. Nie nadają się jednak za bardzo do grania w mocno obniżonych strojach.

Jeśli natomiast zdecydujemy się na zakup grubszego zestawu, na przykład „dwunastek”, wówczas brzmienie będzie ciemniejsze, cieplejsze i bardziej mięsiste. Dodatkowo podczas używania takiego zestawu można z powodzeniem grać w obniżonych strojach, unikając tym samym problematycznego przydźwięku spowodowanego przez zbyt luźne struny, które obijają się o progi.

Struny do gitary basowej Ernie Ball

Ernie Ball posiada w swojej ofercie także doskonałe struny do gitary basowej. Poza oczywistą trwałością, z jakiej słynie ten producent na uwagę zasługuje tu także jakość wykonania. Struny do gitary basowej charakteryzują się bardzo czystym brzmieniem, które zachowuje swoją świeżość nawet po dłuższym czasie. Dodajmy do tego wrażliwość na artykulację oraz bardzo dobry stosunek ceny do jakości i zrozumiemy, dlaczego basiści tak cenią sobie produkty firmy Ernie Ball.

Akcesoria Ernie Ball

Paski gitarowe

Paski gitarowe Ernie Ball to nie tylko praktyczne akcesoria, ale także sposób wyrażenia swojego stylu. Firma oferuje szeroką gamę pasów wykonanych z różnych materiałów, kolorów i wzorów. Bez względu na to, czy preferujesz klasyczny design czy bardziej ekstrawaganckie wzory, z pewnością znajdziesz coś, co pasuje do twojego gustu

Konserwacja gitary

Ernie Ball ma w swojej ofercie także akcesoria do konserwacji i pielęgnacji gitar. Można tu znaleźć specyfiki od środków czyszczących dla drewna i metalu, przez oleje do podstrunnicy. Dzięki tym produktom można łatwo dbać o swój instrument, utrzymując go w doskonałym stanie.

Zaczepy do paska

Zaczepy do paska są małymi, ale istotnymi akcesoriami, które pozwalają na łatwe przymocowanie gitary do pasa. Firma Ernie Ball oferuje różne modele mechanicznych zatrzasków, które zapewniają bezpieczeństwo i wygodę podczas gry na scenie czy w studio.

Ernie Ball