KOSZTY DOSTAWY


 InPost Paczkomaty 24/7  od 12,90 PLN
 Kurier DHL  od 14,90 PLN 
 Kurier InPos  od 14,90 PLN

Więcej informacji o dostawie >>>


 

Sonda
Najlepsze struny do elektryka na świecie to:

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Struny do gitary akustycznej

POJEDYNCZE STRUNY DO GITARY BASOWEJ

Gitara basowa jest instrumentem, który od dłuższego czasu zyskuje na popularności. Wpływ na jej brzmienie mają nie tylko efekty oraz to, jakiego wzmacniacza używamy, ale także to, jakie struny są w niej aktualnie założone. W ofercie dostępne są także pojedyncze struny do gitary basowej, które zakładane są w konkretnych przypadkach. Kiedy pojedyncze struny do gitary basowej przydają się najbardziej?

CECHY STRUN DO GITARY BASOWEJ

  • Niskie i głębokie brzmienie
  • Bardzo wytrzymała konstrukcja
  • Wiele rozmiarów do wyboru
  • Możliwość wyboru strun powlekanych

STRUNY DO GITARY BASOWEJ ELIXIR

Pojedyncze struny do gitary są najczęściej używane w przypadku, kiedy jedna z nich pęknie w stosunkowo krótkim czasie po założeniu kompletu. Struny do gitary basowej cechują się wysoką wytrzymałością, dlatego pękają rzadko, jednak zakładane są na przykład kiedy jedna ze strun zaczyna brzęczeć lub kiedy pojawia się inna usterka spowodowana zmęczeniem materiału. Chętnie wybieranymi strunami są Elixir Electric Bass Stainless Steel, które posiadają specjalną powłokę Nanoweb, dzięki której struny cechują się jeszcze większą wytrzymałością oraz na dłużej zachowują świeże brzmienie.

STRUNY DO GITARY BASOWEJ AKUSTYCZNEJ

Podczas wyboru pojedynczych strun powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na to, czy będą one pasować do naszego rodzaju instrumentu. Muzycy posiadający akustyczną gitarę basową powinni upewnić się, czy struny, które chcą kupić, są przeznaczone do akustycznej wersji gitary basowej. Jako przykład może posłużyć struna Elixir NanoWeb Acoustic Bass, która również została otoczona powłoką Nanoweb.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl