KOSZTY DOSTAWY


 InPost Paczkomaty 24/7  od 12,90 PLN
 Kurier DHL  od 14,90 PLN 
 Kurier InPos  od 14,90 PLN

Więcej informacji o dostawie >>>


 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

NUX DUOTIME DELAY NDD-6

Dostępność: brak na magazynie
Cena: 829,46 zł 829.46
ilość szt
Zyskujesz 829 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: NUX
Kod produktu: NUX_NDD-6

Opis

Duotime to prawdziwy stereofoniczny pedał delay z niezależnymi pokrętłami time / sub-Division i repeat. W latach 80-tych wszyscy profesjonalni muzycy używali efektów do montażu w racku, aby uruchomić delay stereo. To była złota era legendarnej inżynierii, takich efektów jak Lexicon Delta, TC 2290, Eventide H3000 i nie tylko. Kiedy rozmawialiśmy z „pracującymi muzykami”, stwierdziliśmy, że szukają oni doskonałego efektu stereo o niewielkich rozmiarach i bardzo prostych kontrolkach. Omówiliśmy, więc absolutnie niezbędne wymagania i opracowaliśmy podwójny silnik Dual Delay. Jest niezwykle muzykalny i łatwy w obsłudze. Zanurzmy się, więc i doświadczmy najbardziej wszechstronnego pedału delay w historii:

Duotime oferuje opóźnienie analogowe, taśmowe echo, cyfrowy delay, delay modulacyjny i verb delay.

Analogowy delay (40 ms ~ 402 ms) jest oparty na urządzeniu Bucket-Brigade Device (BBD), dyskretnym delayu analogowym. PARAMETER dostosowuje głębokość modulacji. Kiedy LEVEL i REPEAT są na maksimum, obróć pokrętło TIME do zera i doświadcz naturalnego, nieskończonego sprzężenia zwrotnego jak w klasycznym delayu BBD.

Tape Echo (55 ms ~ 552 ms) jest oparte na algorytmie RE-201 Tape Echo z technologią NUX Core Image. Użyj pokrętła PARAMETER, aby dostosować nasycenie i poczuj zniekształcenie opóźnionego dźwięku. Podobnie jak w prawdziwym urządzeniu tape echo, kiedy ustawisz LEVEL i REPEAT na maksimum, spróbuj ustawić pokrętło czasu w dół do zera, a otrzymasz nieskończone sprzężenie zwrotne i zmianę wysokości dźwięku.

Digi Delay (80 ms ~ 1000 ms) jest oparty na nowoczesnym algorytmie cyfrowym z magiczną kompresją i filtrem. Po przeanalizowaniu dekad ewolucji algorytmu opóźnienia zauważyliśmy, że muzycy nie byli zadowoleni z matematycznego cyfrowego dźwięku opóźnienia. Dlatego dodaliśmy trochę niecyfrowego smaku – zainspirowani Strymonem® i Neunaber®, dzięki czemu dźwięk jest znacznie bardziej muzykalny.

PARAMETR kontroluje twardość powtarzanych sygnałów, dzięki czemu można poczuć unikalny, skompresowany filtr.

Opóźnienie MOD (20 ms ~ 1499 ms) jest oparte na algorytmie Ibanez DML; dziwny i cudowny delay modulowany. Został wydany w latach 80-tych w charakterze eksperymentalnym. Wybraliśmy najwspanialsze aspekty podkreślające częstotliwość modulacji synchronizacji czasu muzycznego, oferując prosty, płynny romantyczny ton.

VERB Delay (80 ms ~ 1000 ms) to sposób na trójwymiarowość dźwięku delayu. Podobnie do naszego Atlantic Delay & Reverb, dodaliśmy Shimmer do algorytmu pogłosu Plate. Stał się ikonicznym dźwiękiem naszego pogłosu NUX. Zainspirowany Kit Tangiem, słynnym gitarzystą studyjnym z Hongkongu, artystą Jamtrackcentral®, mistrzem różnych paralelii pogłosu z różnymi pasmami częstotliwości, aby dodać do swojego efektu autentyczny trójwymiarowy dźwięk. Dlatego połączyliśmy równoległy cyfrowy delay, pogłos i i różne charaktery filtrów, aby zaoferować niezrównaną świętą atmosferę do odkrycia.

PARAMETER kontroluje pogłos Plate i miks shimmer.

Pokrętło LEVEL: Kontroluje poziom miksu opóźnienia. Podczas używania trybu ENTER LOOP, pokrętło LEVEL stanie się Twoim LOOP LEVEL do regulacji głośności Pętli Frazy.

Selektor typu delaya: Jest to 5-pozycyjny przełącznik obrotowy. Możesz wybrać typ opóźnienia jako ANALOG, TAPE, DIGI, MOD. i VERB.

PARAMETR: Dla delayu analogowego, PARAMETER steruje głębokością modulacji. Zwiększ, aby uzyskać szerszy modulowany dźwięk.
W przypadku Tape Echo pokrętło PARAMETER kontroluje nasycenie sygnału. Zwiększ, aby uzyskać bardziej nasycony i przesterowany dźwięk.
W przypadku Digi Delay pokrętło PARAMETER kontroluje twardość sygnału. Zwiększ, aby uzyskać bardziej skompresowany i jaśniejszy dźwięk.
W przypadku Mod Delay pokrętło PARAMETER kontroluje głębokość modulacji. Zwiększ, aby uzyskać szerszy modulowany dźwięk.
W przypadku Verb Delay pokrętło PARAMETER kontroluje poziom miksu Reverbu i Shimmera. Zwiększ, aby uzyskać większą głębię i trójwymiarowe wrażenie.

TIME 1: Steruje czasem opóźnienia delay1. W Tap Tempo staje się podziałem zgodnie z bieżącym parametrem.

REPEAT 1: Kontroluje liczbę powtórzeń delay1.

TIME 2: Steruje czasem opóźnienia delay2. W Tap Tempo staje się podziałem zgodnie z bieżącym parametrem.

REPEAT 2: Kontroluje liczbę powtórzeń delay2.

Przełącznik nożny TAP: Dotknij tego przełącznika nożnego, aby dostosować podział prędkości i opóźnienia. Możesz ustawić docelowy podział za pomocą pokręteł TIME 1 i TIME 2, a następnie naciśnij ten przełącznik nożny, aby wyregulować prędkość, DELAY 1 i DELAY 2 zmienią czas opóźnienia zgodnie z bieżącą sygnaturą nuty podpodziału. Przytrzymaj ten przełącznik nożny przez 2 sekundy, aby przełączyć aktualny czas opóźnienia między MS lub BPM.

Wyświetlacz OLED: Pokazuje bieżący typ opóźnienia i czas opóźnienia w MS / BPM.

Tryb LOOP: Naciśnij jednocześnie przełącznik nożny ON i TAP, aby wejść / wyjść z trybu PHRASE LOOP. W trybie LOOP naciśnij przełącznik nożny ON, aby aktywować REC / PLAY / DUB i przytrzymaj przycisk UNDO / REDO jak normalny pedał looper. Wyświetlacz OLED pokazuje stan pętli fraz. Pokrętło LEVEL zmienia się na LOOP LEVEL, aby wyregulować głośność pętli frazy. (Pedał zapamięta aktualny poziom miksowania opóźnienia po wejściu w tryb LOOP.) Wszystkie inne pokrętła działają niezależnie w trybie normalnym.

* Wszystkie marki i nazwy modeli wymienione na tej stronie są znakami towarowymi ich odpowiednich właścicieli, którzy nie są w żaden sposób powiązani ani powiązani z NUX Effects i Cherub Technology CO. Sp. z o.o.

IN 1 (MONO): Jeśli połączysz się tylko z IN 1, wtedy sygnał IN 1 uruchomi DELAY 1 w odniesieniu do TIME 1 i REPEAT 1 dla OUT 1. Pedał skopiuje sygnał IN 1, aby uruchomić DELAY 2 w odniesieniu do pokręteł TIME 2 i REPEAT 2 dla OUT 2.

Jeśli połączysz się za pomocą IN 1 i IN 2, wtedy IN 1 i IN 2 będą oddzielnie uruchamiać DELAY 1 dla OUT 1 i DELAY 2 dla OUT 2.

IN 2: Jeśli połączysz się tylko z IN 2, wtedy sygnał IN 2 uruchomi DELAY 2 w odniesieniu do TIME 2 i REPEAT 2 dla OUT 2. Pedał skopiuje sygnał IN 2, aby uruchomić DELAY 1 w odniesieniu do pokręteł TIME 1 i REPEAT 1 dla OUT 1.

Jeśli połączysz się za pomocą IN 1 i IN 2, wtedy IN 1 i IN 2 będą oddzielnie uruchamiać DELAY 1 dla OUT 1 i DELAY 2 dla OUT 2.

OUT 1 (MONO) : Sygnał OUT 1 jest powiązany z DELAY 1.

OUT. 2 Sygnał OUT 2 jest powiązany z DELAY 2.

Port USB: Oprogramowanie firmowe można aktualizować za pomocą portu USB. Sprawdź naszą stronę produktu „Wsparcie” i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Gniazdo DC: Używaj tylko: Zasilacza 9V z ujemną końcówką z 300ma.

Specyfikacja:

  • Do 1800ms czasu stereo delayu dzieki Tep Tempo 5 rodzajów efektu Delay:

    • Delay analogowy, taśmowe echo, cyfrowy delay, delay modulacyjny i verb delay.

  • Prawdziwy silnik stereo delay z niezależnymi elementami sterującymi w kompaktowym rozmiarze

  • Realistyczne, nieskończone sprzężenie zwrotne zmiany wysokości tonu w trybach analogowym i taśmowym

  • Metrum podziału czasowego z przełącznikiem nożnym Tap Tempo

  • 40-sekundowa stereofoniczna pętla fraz z wyświetlaczem stanu OLED

  • Opcjonalne wyświetlanie czasu opóźnienia (MS / BPM)

  • Muzyczna częstotliwość modulacji synchronizacji czasu w delayu analogowym i modulacyjnym

  • Pionier trójwymiarowego odczucia pogłosu i delayu.

Dane techniczne

Rodzaj efektu Delay / Reverb / Echo

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl