KOSZTY DOSTAWY


 InPost Paczkomaty 24/7  od 12,90 PLN
 Kurier InPost Express  od 14,90 PLN
   Kurier DPD  od 19,90 PLN

Więcej informacji o dostawie >>>


 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Struny D'Addario NYXL0942 Electric 9-42

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 1 dzień roboczy
Cena: 46,80 zł 46.80
ilość kpl
Zyskujesz 46 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: D'Addario
Kod produktu: DAD_NYXL0942

Opis

Najnowsza seria strun NYXL została zaprojektowana przez inżynierów z firmy D'Addario, by zrewolucjonizować rynek strun. Seria NYXL gwarantuje mocniejszy sygnał, dłuższe wybrzmiewanie, dłuższe utrzymywanie stroju gitar, a także zwiększoną wytrzymałość.

Struny wykonane są z najwyższej jakości rdzenia z wysokowęglowej stali, dzięki któremu uzyskano o 6% większą przenikalność magnetyczną, co przekłada się na silniejszy sygnał w zakresie 2-5kHz. Dzięki temu struny te brzmią drapieżnie, mocno i soczyście. Zastosowanie nowego procesu produkcji i nowych materiałów uzyskano niezwykle wytrzymałe struny, które aż o 131% lepiej utrzymują strój niż standarowe komplety!

oznaczenie dźwięk średnica (cale) naprężenie (kg)
NYPL09 E .009 5.965
NYPL11 B .011 5.003
NYPL16 G .016 6.664
NYNW024 D .024 7.109
NYNW032 A .032 7.009
NYNW042 E .042 6.492

Strun D'Addario używają między innymi:

Dane techniczne

Ilość strun 6-strunowe
Wykończenie strun niepowlekane
Rozmiar strun od 9
Materiał owijki strun nickel

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl